طریقه ثبت آگهی در روزنامه رسمی

برای ثبت آگهی ثبتی در روزنامه رسمی وپرداخت هزینه آگهی باید ابتدا به سایت روزنامه رسمی کشور مراجعه نماییدو سپس مراحل ذیل را انجام دهید:

۱-در سمت چپ سایت در قسمت ثبت نام کاربر جدید کلیک نمایید

۲- در صفحه باز شده موارد که با رنگ قرمز درج شده را پر نمایید،سعی نمایید شماره موبایلی که در دسترس باشد را ثبت نمایید.(جهت در یافت پیامک) وهمچنین آدرس وکدپستی  را جهت در یافت نسخه کاغذی روزنامه به صورت دقیق وارد نمایید.

۳-پس از تایید اطلاعات با وارد کردن نام کاربری ورمز عبور وارد صفحه کاربری خود شوید

۴-در صفحه کاربری بر روی گزینه پرداخت هزینه آگهی کلیک کرده ودر صفحه باز شده شماره مکانیزه ۱۸رقمی درج شده در بالای آگهی را وارد نمایید

۵-پس از بازگذاری شده اطلاعات آگهی اطلاعات را یکبار چک نمایید و در پایین صفحه پس از ثبت مجدد آدرس وکدپستی بر روی گزینه پرداخت هزینه آگهی کلیک نمایید

۶-در صفحه باز شده اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایید قبلا نسبت به در یافت رمز دوم اقدام نمایید

۷-پیس از پرداخت شماره پیگیری به شما ارائه می شود که می توانید از آن صفحه پرینت بگیرید

۸-پس از ۵روز کاری پیامکی مبنی بر ثبت آگهی به تلفن همراه شما ارسال می شود وفایل PDFآن را قسمت پیگیری آگهی دانلود نمایید ونسخه کاغذی نیز یک روز بعد ارسال می گردد.

در صورت هرگونه سوال با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۵۳۱تماس حاصل فرمایید.

در صورت اشکال در سایر موارد مرتبط با شرکت نیز با شماره فوق تماس حاصل فرمایید، ازجمله:

نحوه ثبت شرکت

نحوه ثبت صورتجلسات تغییرات سهامی خاص ، مسئولیت محدود وتعاونی و موسسات

نحوه ثبت در سامانه ساجات واخذ رتبه صلاحیت پیمانکاری

 

 

 

50 دیدگاه در “طریقه ثبت آگهی در روزنامه رسمی

 1. وثیقه فیش حقوقی جواز کسب از ما بپرسید

 2. امید گفت:

  سلام و خسته نباشید
  منظور از «شماره مکانیزه ۱۸رقمی درج شده در بالای آگهی » برای ثبت آگهی چیست؟
  بنده از طریق اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران آگهی تغییرات خود را ثبت کردم. اما ظاهراً آگهی های این مجموعه در روزنامه های کثیرالانتشار چاپ می شوند. بنده می خواهم این آگهی در روزنامه رسمی چاپ شود. باید چه کار کنم؟

  1. modir گفت:

   تمامی آگهی هایی که از اداره ثبت شرکتها اخذ می گردد دارای شماره مکانیزه۱۸ رقمی در بالای برگه می باشد که ثبت آن در سایت روزنامه رسمی الزامی است وهزینه آن باید پرداخت گردد واگر ثبت نشود برای بار دوم شماره نمی توانید اگهی تغییرات ثبت کنید وسایر روزنامه ها اختیاری می باشند.

 3. فرشید گفت:

  با سلام
  وقتی صورتجلسه تغییر ادرس دادم و همه چی رو فرستادم و رفتم سایت که چاپ کنم برم پول بریزم دیدم اداره ثبت صورتجلسه رو اشتباهی و غلط تایپش کرده حالا چیکار کنم

  1. modir گفت:

   اگر هنوز آگهی از اداره ثبت اخذ نشده میتونید پیش نویس آگهی رو چک وتقاضای بر طرف کردن ایرادش رو بدید، اما اگه برای روزنامه ارسال شده ، بعدا فقط آگهی اصلاحی میتونید بزنید.

 4. محمود ازادمهر گفت:

  درود،برای چاپ اگهی تغییرات در روزنامه رسمی هردو صورتجلسه مجمع عمومی و هیئت مدیره را باید ارسال و هزینه پرداخت کنیم؟

  1. modir گفت:

   بله ، اگر شماره مکانیزه هر کدام جدا باشه باید هزینه جدا پرداخت کنید

 5. صفری گفت:

  سلام
  زمانی که شرکت را به ثیت میرسانیم آیا پرداخت هزینه درج آگهی در روزنامه کثیرالنتشار الزامی است؟

  1. modir گفت:

   سلام ،فقط روزنامه رسمی اجباریست!

 6. بابازاده گفت:

  سلام و خسته نباشید ،
  متاسفانه پیش نویس آگهی که شامل شماره مکانیزه است مفقود شده چطور میتونم یه شماره مکانیزه آگهی دسترسی پیدا کنم . ممنون از راهنماییتون .

  1. modir گفت:

   یا پیش نویس آگهی را پیداکنیدکه شماره مکانیزه در آن ذکر شده یا به اداره ثبت مراجعه کنید

 7. موسوي گفت:

  با سلام بعد از ثبت در روزنامه رسمی، پیامی مبنی بر ثبت در روزنامه کثیرالانتشار میاد اما توی سامانه مربوطه جایی برای عضویت در سامانه وجود نداره، چطور میشه در روزنامه کثیرالانتشار هم اگهی ثبت کرد؟

  1. نفیسه گفت:

   منم همین مشکلو دارم

 8. علی گفت:

  بنده پیش نویس ثبت را پرینت گرفتم و شماره مکانیزه را هم دارم اما در بخش روزنامه رسمی میخام هزینه پرداخت کنم و شماره مکانیزه را وارد می کنم می نویسد که چنین آگهی وجود ندارد

  1. modir گفت:

   یا مراحل اداری آن در روزنامه رسمی طی نشده یا توسط اداره ثبت ارسال نگردیده یا شماره مکانیزه را اشتباه وارد می کنید، از ابتدای باگس اعداد را وارد کنید بدون فاصله

 9. امیر گفت:

  سلام. آگهی دعوت از بستانکاران شرکت مسئولیت محدود (بعد از انحلال) نوشته نیاز به ثبت در ثبت شرکتها ندارد ولی در سایت روزنامه رسمی اولین گام شماره پیگیری ثبت میخواهد.

  1. زهره وند گفت:

   شما جواب گرفتید برای ثبت ؟؟منم مشکل ثبت دارم .

 10. دهقان گفت:

  با سلام اگهی اصلاحی تصمیمات شرکت رو از اداره ثبت شرکتهای منطقه ازاد کیش گرفته ام.ایا نیاز به درج اگهی در روزنامه رسمی هست؟ چون شماره مکانیزه نداره باید چکار کنم/؟

 11. مسعود گفت:

  سلام من آگهی تغییرات رو در روزنامه رسمی ثبت و هزینه آن را پرداخت کردم ، حالا میخواهم همان آگهی را در روزنامه کثیرالانتشار ثبت کنم از چه سایتی میتوانم استفاده کنم

 12. اکبر گفت:

  سلام
  پیش نویس آگهی ثبت تغییرات شرکت بنده در سایت آماده شده است.
  به منظور ثبت آگهی و روزنامه رسمی باید چی کار بکنم. ؟ شرکت با مسولیت محدود

  1. modir گفت:

   به اداره ثبت محل مراجعه و نسخه کاغذی مهر برجسته به همراه شماره مکانیزه جهت ثبت در سایت روزنامه رسمی را تحویل بگیرید

 13. عباس طاهری گفت:

  با سلام شرکتی با مسوولیت محدوددارم متشکل از خودم و برادرم که خودم مدیرعامل هستم و برادرم رییس هیئت مدیره است میخاهم نام خودم را از شرکت خارج کنم و برادرم را به عنوان مدیر عامل معرفی کنم و شخص دیگری را به عنوان رییس هیات مدیره معرفی کنم اولا باید چند صورتجلسه تهیه کنم؟دوما با توجه به اینکه شرکا دو نفرند و زیر تمام صورتجلسات را امضا میکنند لازم به تهیه صورتجلسه دعوت از شرکا می باشد؟ثالثا هزینه درج هر آگهی در روزنامه رسمی در سال۹۵چقدر است؟ با تشکرفراوان

  1. modir گفت:

   صورتجلسه انتقال سهم الشرکه( فوق العاده) وبعد مجمع عادی،خیر،کلمه ای حدودا هزار تومان

 14. مجید گفت:

  سلام
  برای من این اس ام فرستاده شده: “جهت چاپ و اخذ پیش نویس آگهی با شماره مکانیزه ۱۳۹۵… اقدام نمایید. مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری پاکدشت”
  وقتی طبق راهنمایی شما شماره مکانیزه رو در سایت روزنامه رسمی وارد می کنم این پیام رو نشون میده: “آگهی با چنین شماره ای یافت نشد و یا درخواست شما هنوز منتهی به صدور آگهی تایید شده جهت ارسال به روزنامه رسمی نشده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با سایت irsherkat.ssaa.ir مراجعه فرمایید.”
  از کجا باید پیگیری کنم؟
  ممنون از کمک شما

  1. modir گفت:

   سلام شما باید ابتدا به صورت حضوری به اداره ثبت مراجعه و نسخه کاغذی مهر برجسته رو دریافت و دفاتر ثبت را امضا و سپس به سایت روزنامه رسمی مراجعه فرمایید

 15. فهیمی گفت:

  چطور میتوان ÷یس نویس و شماره مکانیزه گرفت(برای تغیرات مدیرعامل)

 16. مجید گفت:

  سلام
  بعد از دریافت آگهی از اداره ثبت با شماره مکانیزه مربوط در سایت روزنامه رسمی هزینه آگهی رو پرداخت کردم. روز بعد پیامک جدیدی رسید که نوشته بود “جهت چاپ و اخذ پیش نویس آگهی با شماره مکانیزه ۱۳۹۵… به سامانه newspaper.ssaa.ir مراجعه نمایید” بعد از وارد کردن شماره مکانیزه، این سامانه مبلغی (که از مبلغ پرداخت شده به سایت روزنامه رسمی بیشتر بود) رو برای چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار درخواست کرد. آیا باید این هزینه رو هم پرداخت کنم و آگهی روزنامه کثیرالانتشار برای ثبت تغییرات اجباریست یا آگهی روزنامه رسمی کفایت می کند؟
  با سپاس فراوان از راهنمایی های ارزشمند شما

 17. افشار گفت:

  سلام
  شرکت ما تغییراتی داشت که یک شرکت که کارشون ثبت شرکتها بود کار ما را انجام داد و آگهی از اداره ثبت با شماره مکانیزه ارسال کرده ولی بعد از ۲۵ روز ما هنوز هم وقتی به سامانه روزنامه رسمی مراجعه می کنیم و با شماره مکانیزه سرچ می کنیم میزنه آگهی با چنین شماره ایی یافت نشد.
  میشه لطفا راهنمایی کنید که حدودا چقدر طول میکشه از زمان صورتجلسه تا چاپ روزنامه رسمی و ثبت آن در سایت روزنامه رسمی؟
  با تشکر

  1. modir گفت:

   سلام پس از پرداخت هزینه آگهی ۷ الی ۱۰ روز کاری

 18. امیر قاضی گفت:

  سلام بالا یکی مشکل ما را مطرح کرده متاسفانه جواب ندادید آگهی تاسیس مربوط به سال ۹۳ است و هنوز چاپ نشده و شماره مکانیزه ندارد چکار باید بکنیم متاسفانه ثبت شرکتهای استان جواب گو نیست(ساری)

  1. modir گفت:

   با سلام صورتجلسه هیئت مدیره مبنی بر درخواست شماره مکانیزه تهیه کنید

 19. محمد سالاری گفت:

  سلام،
  شماره مکانیزه همون شماره پیگیری بالای رسید تغییرات مطابق اطلاعات وارده است که بصورت بارکد هم درج شده؟اگر چنین باشه،این شماره برای من نوزده رقمی است

  1. modir گفت:

   شماره پیگیری با شماره مکانیزه فرق دارد و ۱۸ رقمی می باشد

 20. مسعود گفت:

  سلام.
  من برای ثبت شرکت در زمان ثبت اولیه از لیست روزنامه های رسمی یکی رو انتخاب کردم. اما هزینه ثبت آگهی در روزنامه سه برابر سرمایه اولیه شرکت شده!! الآن قصد دارم روزنامه رو تغییر بدم. چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟

  1. modir گفت:

   فعلا لازم نیست تغییر دهید، و مجمع لازم است، همزمان با مجمع عادی سالیانه می توانید تغییر دهید

 21. سامانی گفت:

  من مدارک را برای ثبت شرکت پست کرده ام اما در مرحله بعدش پیش نویس آگهی داری غلط بوده و اسم بانک به اشتباه وارد شده است. برای همین چاپ پیش نویس آگهی را تایید نکرده ام. برای اصلاح باید چه کرد؟ چون جای ویرایش ندارد.

  1. modir گفت:

   قبل از دریافت نسخه کاغذی بایدبه اطلاع اداره ثبت به صورت حضوری برسونید،تا اصلاح کنند در غیر این صورت می تونید بعدا در صورت صلاحدید با یک صور تجلسه هیئت مدیره اصلاحش کنید اما در کل موضوع با اهمیتی نیست(اگر توسط اداره ثبت به موقع اصلاح نشه)

 22. ایمان گفت:

  سلام
  برای ثبت آگهی روزنامه بعد اجازه سازمان ثبت اختراع چه باید کرد؟

 23. سونیا مظفری گفت:

  سلام و خسته نباشید یه صورتجلسه تغییرات انجام دادم هیات مدیره و هم مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده،بعد از اینکه پیش نویس آگهی رو پرینت گرفتم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر.

  1. modir گفت:

   سلام پیش نویس رو باید ببرید اداره ثبت و برگه اصلی ومهر برجسته رو بگیرید بعد هم سایت روزنامه رسمی

 24. عباس گفت:

  با سلام. به دلیل زیر نمی توانم ثبت صورتجلسه جدید داشته باشم.
  … به علت عدم وصول تأییدیه پرداخت آگهی های ذیل از سوی روزنامه رسمی امکان پذیرش صورتجلسه جدید برای شخصیت حقوقی وجود ندارد.
  لطف راهنمایی کنید چگونه می توان برای رفع مشکل اقدام نمود. متشکرم

  1. modir گفت:

   احتمالاهزینه صورتجلسات قبلی رو در سایت روزنامه رسمی پرداخت نکردید، تلفنی تماس بگیرید

 25. adel گفت:

  سلام خوبی سلامتید من یه شرکت ثبت کردم تو منطقه ازاد الانم هرچی میگردم دنبال شماره مکانیزه پیداش نمیکنم یعنی طوری هست که به من ندنش ، حتما باید برم سمتخودشون ک اوکیش کنن نمیشه با یکسری مشخصات دیگه از خود سایت rrk.ir مشخصات مکانیزه خودم بگیرم، یا اصلاچطوری باید پیداش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر.

 26. MINA گفت:

  سلام من شماره مکانیزه آگهی رو دارم اما شماره پیگیری رو ندارم مشهد هستم و آگهی تغییرات برای شرکتم زدم واحد ثبتی رو از گرگان به بیرجند انتقال دادم الان سامانه ثبت برای انجام تغییرات بسته س و پیغام خطا میده که اول باید آگهی با شماره مکانیزه ۱۳۹۶…..به چاپ برسه بعد آگهی تغییرات بزنید من هیچ دسترسی به شماره پیگیری ندارم و سایت روزنامه رسمی هم هیچ اطلاعاتی راجع به این شماره مکانیزه نمیده میگه هنوز تایید نشده .باید چه کار کنم؟لطفا راهنماییم کنید

 27. رضا گفت:

  سلام.من برای یک شرکت سهامی خاص میخوام آگهی دعوت چاپ کنم برای تشکیل مجمع لطفا کامل توضیح دهیر

 28. علی گفت:

  سلام برای ورود در قسمت اعضا رمز عبور را چند بار اشتباه زدم و نام کاربری مسدود شد باید چکار کنم ؟

 29. کیان گفت:

  سلام من آگهی تغییره آدرس رو هزینه هاشو توی سایت پرداخت کردم و میخوام تغییرات جدید بدم اما نمیتونم میگه به علت عدم وصول تأییدیه پرداخت آگهی های ذیل از سوی روزنامه رسمیامکان پذیرش صورتجلسه جدید برای شخصیت حقوقی مورد نظر وجود ندارد
  باید منتظر بمونم تا تاییدیه برسه ثبته شرکتها از روزنامه رسمی

 30. مهدی لری امینی گفت:

  سلام خواهشمند است اعلام فرمایید برای درج اگهی دعوت از بستنکاران شرکت در حال تصفیه در روزنامه رسمی کشور ایاباید از طریق اداره ثبت ها اقدام شود یا میشود مستقیم عمل نمود وچگونه

 31. محسن علی اکبرلو گفت:

  با سلام آگهی انحلال شرکت را در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار منتشر کرده ام . اکنون باید آکهی دعوت از بستانکاران را چاپ کنم .
  آیا باید از سایت ثبت شرکتها این آگهی ثبت شود و بعداً ارجاع داده شود به روزنامه رسمی و کثیرالانتشار یا مستقیما امکان درج آگهی در این روزنامه ها نیز وجود دارد؟
  از طریق سایت ثبت شرکتها نتوانستم این کار را انجام بدهم.
  لطفاً راهنمایی فرمائید
  با سپاس

 32. ترنم گفت:

  سلام بنده هزینه چاپ در روزنامه کثیرالانتشار رو از قسمت ارسال به روزنامه کثیرالانتشار داخل سایت پرداخت کردم ولی الان که میخوام صورتجلسه ی دیگه ای بزنم مینویسه به علت عدم تاییدیه پرداخت آگهی ذیل از سوی روزنامه رسمی امکان پذیرش صورتجلسه جدید وجود ندارد؟باید چیکارکنم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *